Folia antypodsłuchowa 

Folia antypodsłuchowa to wewnętrzna, praktycznie niewidoczna folia, która składa się z dużej ilości  sklejonych razem warstw. Jedną z takich warstw jest  napylona metaliczna warstwa przewodząca, co powoduje możliwości ekranowania tej folii. 

Folia skutecznie tłumi promieniowanie elektromagnetyczne w bardzo szerokim zakresie z efektywnością około 30 decybeli, co daje procentową wartość tłumienia około 99%.

Folia antypodsłuchowa uniemożliwia wysyłanie z pomieszczeń sygnałów radiowych z zakresu mikrofalowego, dlatego też nie pozwala na działanie wszelkiego rodzaju urządzeń podsłuchowych i szpiegowskich. Folia antypodsłuchowa uniemożliwia też podsłuchanie komunikacji pomiędzy urządzeniami bluetooth, eliminuje hakerskie ataki na sieci Wi-FI.

Folia udaremnia także wszelkie działania z zewnątrz, np. zewnętrznych szpiegowskich urządzeń mikrofalowych służących do podsłuchu, namierzaniu czy identyfikacji, ponieważ emitowane przez nie promieniowanie nie ma możliwości przedostać się przez chronioną szybę.

Folia antypodsłuchowa stosowana jest do ochrony informacji lub tajemnic.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami