Folia projekcyjna 

Folie projekcyjne to jeden z najbardziej skutecznych nośników wizualnej reklamy zewnętrznej.  Folie projekcyjne są konkurencją dla ekranów plazmowych oraz wyświetlaczy LCD. Za pomocą folii można zrealizować najpiękniejsze oraz najpotężniejszy kampanie reklamowe


Folie przyklejają się na szkło lub inny przezroczysty materiał (np. na witrynę sklepu, okno lub ściankę działową). Zamontowany wewnątrz projektor wyświetla na folie napisy, zdjęcia lub filmiki. Wyświetlany obraz ma wysoką jakość i wysoki kontrast oraz jest widoczny pod bardzo dużym kątem. Inaczej mówiąc, za pomocą folii projekcyjnych ze zwykłego okna można zrobić ruchomą reklamę dowolnych rozmiarów, zarówno w zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach.

Folia projekcyjna jest dostępna do projekcji tylnej, przedniej lub dwustronnej

Przezroczysta folia jest najbardziej używaną przez to, że tworzy efekt holograficzny wyświetlanego obrazu. Zazwyczaj jest stosowana wszędzie, gdzie jest potrzeba umieścić informacje lub reklamę ale nie możemy zasłonić szybę.  Na przykład w witrynie restauracji lub w kwiaciarni.

Ciemno-szara folia ma najwyższą kontrasnosć, a wyświetlany na niej obraz jest widoczny praktycznie pod każdym kątem. Folia zazwyczaj stosowana w miejscach oświetlonych lub gdzie jest potrzebna wysoka jakość wyświetlanego obrazu. Na przykład w witrynach sklepowych, galeriach handlowych, dworcach, lotniskach, punktach sprzedaży, a także jako ekrany projekcyjne w salach wykładowych lub konferencyjnych.

Folia do projekcji tylnej przepuszcza od 21% do 88% światła widzialnego. Maksymalny kąt projekcji do 120 stopni, kąt widzenia wyświetlanego obrazu od 120 do 180 stopni.  Kontrast wyświetlanego obrazu od 100:1 do 500 : 1.

Zalety folii projekcyjnej:

 

Do projekcji obrazu na zamontowanej folii wystarczy tylko podłączyć laptop do projektora.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami